KWALIFIKACJE

By wykonać dobrze remont, wykończenie mieszkania potrzeba odpowiednich kwalifikacji. Rynek techniczny cały czas się rozwija,  zmusza to wykonawców do ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Nasza Firma stawia na ciągły rozwój w zakresie nowych materiałów i rozwiązań związanych z usługami remontowymi i wykończeniowymi. By Państwo byli świadomi naszych kompetencji zamieszczać będziemy tutaj nasze dokumenty, referencje. W celu potwierdzenia kwalifikacji i referencji zapraszam też do obejrzenia naszej galerii prac.

Certyfikat Autoryzowanego Glazurnika firmy Atlas. Potwierdzenie nabytego doświadczenia i wiedzy z zakresu technologi Atlas w pracach glazurniczych.

nowoczesny remontZaświadczenie o ukończeniu szkolenia z zastosowania produktów i systemów chemii budowlanej Atlas w zakresie posadzki i podkłady, Gipsar.

Członek Polskiego Zrzeszenia PłytkarzPZPy

Polskie Zrzeszenie Płytkarzy jest stowarzyszeniem osób zajmujących się zawodowo układaniem płytek ceramicznych i wykonywaniem usług ogólnobudowlanych. Powstało w 2003, by dbać o interesy tej grupy zawodowej i przyczyniać się do podniesienia znaczenia zawodu glazurnika.

remonty-mieszkan-Warszawa-01

Referencje – Firma Usługi Remontowo Wykończeniowe Podhale Krzysztof Micherdziński dała się poznać jako solidny i sumienny wykonawca dbający o jakoś i terminowość usług z poszanowaniem interesów zleceniodawcy.

 

remonty-mieszkan-Warszawa-02Świadectwo ukończenia kursu zawodowego w zawodzie: Roboty okładzinowe z materiałów ceramicznych – glazurnik.

remonty-mieszkan-Warszawa-03

Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji o napięciu nie wyższym niż 1kV.

Cerremonty-mieszkan-Warszawa-04tyfikat przeszkolenia do samodzielnego montażu instalacji i nadzoru nad montażem systemów zaprasowania rur oraz montażu systemy odwodnieni i zabudowy podtynkowej firmy Viega.

Dyplom SanplastDyplom instalatora marki Sanplast.

Certyfikat ukończenia kursu z zagadnień podłoży krytycznych pod płytki ceramiczne oraz pod gładzie gipsowe.

Zapraszam też do zapoznania się z moim wywiadem pt. „Dlaczego warto zatrudnić firmę remontową?”, „Na remont jakiego pomieszczenia warszawiacy decydują się najczęściej?” oraz „Do jakich prac są Państwo najczęściej wzywani?”

wywiad na rynekpierwotny.pl KLIKNIJ